Styrelsen

2017

Björn Abelsson, ordf.
bjorn.abelsson@telia.com
070-319 38 84

Bengt Carlsson, kassör
bengt.h.carlsson@gmail.com
073-802 04 37

Moa Eld Isaksson, ledamot
moa.eld@hotmail.com
070-624 56 09

Charlotte Tingsjö, ledamot
charlo@hush.ai
070-966 71 25

Birger Hjörleifsson, ledamot
bir9er@gmail.com
070-315 39 78

Johanna Öhman, ledamot
johannalore@hotmail.se
070-358 79 72

Daniel Norman, ledamot
daniel.norman@gmail.com

Lena Norell, suppleant
lapplolita@hotmail.com
070-236 55 11

Ingrid Wallin, suppleant
ingrid.wallin@sundsvall.se
070-573 49 01

Ingrid Wiklander-Nylander, suppleant
ingridwinyl@gmail.com
070-322 30 20

Fältbiologernas representant 
Vakant

Valberedning
Jan-Olof Tedebrand
jan-olof.tedebrand@telia.com
070-699 73 30

Jan Bengtson
jan.bengtson@mbox302.swipnet.se
070-690 22 18

Revisorer
Hans Almén, ordinarie
hans.almen@gmail.com
060-58 70 54

Eila Orre, ordinarie
eila.orre@gmail.com
060-15 24 00

Jan-Olof Tedebrand, suppleant
jan-olof.tedebrand@telia.com
070-699 73 30

Per Helttunen, suppleant
per.helttunen@telia.com
070-259 78 83